• +38 (097) 700 30 38
  • +38 (097) 788 93 61

Доставка

Доставка товара
Наша швейна фабрика "VOGER" тісно співпрацює з багатьма транспортними компаніями, але вважає за краще відправляти товар "Новою Поштою". Для місцевих клієнтів міста Хмельницький рекомендуємо самостійно вивозити товар безпосередньо зі швейної фабрики або кіоску.
Способи
доставки товару:
 
Доставка "Новою Поштою"
Відправляємо ваше замовлення через транспортну компанію "Нова пошта" форматом Склад-Склад або Склад-Двері. При наявності товару на складі, він буде висланий в цей же день.
Нагадуємо всі транспортні витрати за рахунок замовника.
Важливо: При отриманні замовлення у відділенні транспортної компанії Ви повинні переконатися в цілісності упаковки. При виявленні дефектів упаковки Ви повинні надати претензію представнику транспортної компанії.
Самовивезення
з фабрики або кіоску.
Забрати ваше замовлення, а також, якщо Ви до цього його не оплатили - оплатити, можна зі складу нашої фабрики або кіоску.
Зверніть увагу, якщо у Вас є бажання забрати товар самовивозом ви повинні попередити про це менеджера ЗАВЧАСНО.
При собі потрібно мати паспорт.
Ім'я замовника і паспортні дані повинні збігатися!
Інші способи доставки
Ми готові йти назустріч нашим клієнтам. Якщо ви хочете оформити доставку інший транспортною компанією, ми не будемо заперечувати. Головне щоб в нашому місті було їх відділення. Також можлива відправка через "бусик від базару", автобусом з автовокзалу або поїздом з ж / д вокзалу.
Важливо: ми знімаємо з себе будь-яку відповідальність відправляючи товар через "бусик від базару", автобусом з автовокзалу або поїздом з ж / д вокзалу. Такі перевезення здійснюються на ваш страх і ризик.
Доставка за кордон
Для оптових покупців доступна можливість доставки товару в інші країни за попередньою домовленістю з нашим менеджером. Ціна доставки залежить від ваги і об'єму посилки. Більш детальну інформацію можете дізнатися у нашої служби підтримки, написавши листа на info@voger.com.ua
Безкоштовна доставка
Якщо Ви зробили оптовий замовлення від 3-х і більше повних ростовок і оплатили його, ми безкоштовно доставимо його на склад філії
"Нової Пошти" у Вашому місті.
* Зверніть увагу, акція діє лише по території України.